Velkommen til Café Ubådens hjemmeside!
Velkommen til Café Ubådens hjemmeside!

Vagtplan

Vagtplan

 

4. FEBRUAR

STORE GENÅBNING! UBÅDEN OVERLEVER!!!!!!!!

 

12-15

x

x

x

15-18

Nikolaj Ernst

Oliver Dominique Deleuran

Andi Dickinson Pllana

18-21

Oliver Dominique Deleuran

Simon Kietz Meeske

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Daniel Poulsen & Katrine Bøttzau

19-LUK – Anna Bang Lindholm Jensen & Sille Kristoffersen 

11. FEBRUAR

LUKKET!!!!!!!!!!

 

12-15

x

x

x

15-18

Joakim Hvas Madsen

Andi Dickinson Pllana

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Anna Bang Lindholm Jensen

19-LUK – Daniel Poulsen 

18. FEBRUAR

VALENTINES DAYYYYY – better late than never

 

12-15

Andi Dickinson Pllana

x

x

15-18

Andi Dickinson Pllana

x

x

18-21

Arpak Aso Baban

x

x

21-24

Sebastian Møller

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Katrine Bøttzau

19-LUK – Katrine Bøttzau

25. FEBRUAR

 

12-15

x

x

x

15-18

Joakim Hvas Madsen

Nikolaj Ernst

Andi Dickinson Pllana

18-21

Nikolaj Ernst

Andi Dickinson Pllana

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Daniel Poulsen 

19-LUK – Margrethe Haugaard 

4. MARTS

BEERPONG TURNERING 

 

12-15

Joakim Hvas Madsen

x

x

15-18

Nikolaj Ernst

Andi Dickinson Pllana

Joakim Hvas Madsen

18-21

Nikolaj Ernst

Andi Dickinson Pllana

x

21-24

Nikolaj Ernst

Andi Dickinson Pllana

x

24-Luk 

Arpak Aso Baban

x

x

KAPTAJN

12-19 – Sille Kristoffersen 

19-LUK – Anna Bang Lindholm Jensen 

11. MARTS

 

12-15

x

x

x

15-18

Arpak Aso Baban

x

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

KAPTAJN

12-19 – Katrine Bøttzau 

19-LUK – Sille Kristoffersen 

18. MARTS

ST. PATRICKS DAY

 

12-15

Joakim Hvas Madsen

x

15-18

Joakim Hvas Madsen

x

x

18-21

Sebastian Møller

Joakim Hvas Madsen

x

21-24

Sebastian Møller

x

x

24-Luk 

Sebastian Møller

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Margrethe Haugaard 

19-LUK – Daniel Poulsen 

25. MARTS

MUSIKQUIZZZZ

12-15

Joakim Hvas Madsen

x

15-18

Arpak Aso Baban

Martin Stadsholdt Sørensen

x

18-21

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

KAPTAJN

12-19 – Katrine Bøttzau 

19-LUK – Daniel Poulsen 

 

1. APRIL

APRILSNAR 

 

12-15

Joakim Hvas Madsen

x

x

15-18

Joakim Hvas Madsen

x

x

18-21

Joakim Hvas Madsen

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Daniel Poulsen

19-LUK – Sille Kristoffersen 

8. APRIL

 

12-15

Joakim Hvas Madsen

Andi Dickinson Pllana

x

15-18

x

x

18-21

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Katrine Bøttzau

19-LUK – Margrethe Haugaard

 

15. APRIL

Lang fredag – LUKKET

 

22. APRIL

BEERPONG TURNERING

12-15

Joakim Hvas Madsen

x

x

15-18

Joakim Hvas Madsen

x

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Sille Kristoffersen 

19-LUK – Anna Bang Lindholm Jensen

 

29. APRIL

12-15

Joakim Hvas Madsen

x

x

15-18

Joakim Hvas Madsen

x

x

18-21

Arpak Aso Baban

x

x

21-24

Arpak Aso Baban

x

x

24-Luk 

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Katrine Bøttzau

19-LUK – Daniel Poulsen 

 

 

6. MAJ

GALLA!

13. MAJ

Store bededag – LUKKET 

 

20. MAJ

HAWAII FEST

 

12-15

Andi Dickinson Pllana

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk 

x

x

x

x

KAPTAJN

12-19 – Anna Bang Lindholm Jensen 

19-LUK – Sille Kristoffersen & Daniel Poulsen