Vagtplan

Forår 2017

3. Februar – Black Tie Event + Første åbningsdag!

12-15

Ruben Torngren Ibsen

x

x

15-18

Ruben Ibsen

x

x

18-21

x

x

x

21-24

Elena Kaya

Sofie Jensen

Emma Ernsten

24-Luk

Rikke Friland

Michael Anderson

Lykke Gade

Kaptajn 12-18

Linette & Tomi

Kaptajn 18-luk

Linette & Helios

10. Februar – beer pong turnering 1

12-15

Philip Gydesen

Per Schwartz

x

15-18

Martin Kjær

Benjamin Grue

x

18-21

Kevin Randt

x

x

21-24

Annemette Madsen

Lykke Gade Holmstrøm

Rikke Friland

24-Luk

Mie Salbæk

Søren Borgstrøm

x

Kaptajn 12-18

Linette

Kaptajn 18-luk

Tomi

17. Februar – indendørs fodboldturnering

12-15

 

Lukket

15-18

 

Lukket

19-21

Morten Ulvskov

Martin Bjerre

Ruben Ibsen

21-24

Lykke Gade

Ruben Ibsen

x

24-Luk

Søren Borgstrøm

x

x

Kaptajn 12-18

Linette, Tomi & Stefan

Kaptajn 18-luk

Linette

24. Februar – beer pong turnering 2

12-15

Astrid Sommerlund

Catrine Rafen

x

15-18

Annemette Madsen

Lykke Gade

Michelle Esbensen

18-21

Martin Kjær

Benjamin Grue

x

21-24

Rikke Friland

x

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

Stefan

Kaptajn 18-luk

Linette & Helios

3. Marts – almindelig åbningsdag

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

Lise Wedege

Benedikte Elmkvist

x

24-Luk

Rikke Friland

Michael Anderson

x

Kaptajn 12-18

Stefan

Kaptajn 18-luk

Linette

10. Marts – beer pong turnering 3

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

Rikke Friland

Michael Anderson

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

Tomi

Kaptajn 18-luk

Stefan

17. Marts – skt. patricks dag

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

Noah Knittel

Justin Rosner

x

24-Luk

Noah Knittel

Justin Rosner

x

Kaptajn 12-18

Linette & Helios

Kaptajn 18-luk

Tomi

24. Marts – White Sensation

12-15

Astrid Sommerlund

Cathrine Rafen

Katrine Ziska

15-18

Kevin Randt

Anders Vemmelund

x

18-21

Mie Salbæk

Frederik Holst

Martin Kjær

21-24

Rune Ipsen

Kasper Egedal

Jeppe Udesen

24-Luk

Benedikte Elmkvist

Lise Wedege

x

Kaptajn 12-18

Tomi

Kaptajn 18-luk

Linette

31. Marts – beer pong turnering 4

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

Annemette Madsen

Catrine Rafen

x

21-24

Annemette Madsen

Catrine Rafen

x

24-Luk

Bitten Jakobsen

x

x

Kaptajn 12-18

Linette

Kaptajn 18-luk

Stefan

7. April – påskefest

12-15

Signe Norinder

Katrine Ziska

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

Rikke Friland

Benedikte Elmkvist

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

Helios

Kaptajn 18-luk

Stefan

14. April – Lukket

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

x

Kaptajn 18-luk

x

21. April – Bordfodbold Turnering

12-15

Mie Salbæk

Nicklas Høyer

Kevin Randt

15-18

Martin Kjær

Kasper Egedal

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

Linette

Kaptajn 18-luk

Tomi

28. April – De Studerendes Dag

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

Naja

Mogens

Tomi

21-24

Charlotte Behrendtz

Jakob Lock

x

24-Luk

Mie

Line

Caroline Lund

Kaptajn 12-18

Linette, Tomi, Stefan & Helios

Kaptajn 18-luk

Linette & Helios

5. Maj – beer pong finale

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

Tomi

Kaptajn 18-luk

Linette

12. Maj – Grill & Ølbowling

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

Linette

Kaptajn 18-luk

Helios

19. Maj – Galla

12-15

x

x

x

15-18

x

x

x

18-21

x

x

x

21-24

x

x

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

x

Kaptajn 18-luk

x

26. Maj – Sidste Åbningsdag

12-15

Kevin Randt

Nicklas Høyer

x

15-18

Lise Wedege

Benedikte Elmkvist

x

18-21

Rikke Friland

Lykke Gade

Annemette Madsen

21-24

Signe Norinder

Katrine Ziska

x

24-Luk

x

x

x

Kaptajn 12-18

Linette

Kaptajn 18-luk

Helios